Chilli kvapky - Habanero Avenir 5p 30ml

Kód: K212_30ML
10 hodnotení
€6,60
Skladom (1 ks)

Na jemno spracované spracované kvapky z veľmi štipľavej chilli papričky Habanero Avenir - pasterizované.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na jemno spracované spracované kvapky z veľmi štipľavej chilli papričky Habanero Avenir - pasterizované.

Chilli kvapky z papričky Habanero Avenir sú ideálnym doplnkom pre tých, ktorí hľadajú výraznú a pikantnú chuťovú skúsenosť. Paprička Habanero Avenir je známa svojou vysokou hodnotou SHU (medzi 200 000 a 300 000), čo ju radí k veľmi pálivým chilli papričkám. Paprička pochádza z Mexika, má červenú farbu a výraznú ovocnú arómu.

Chilli kvapky z papričky Habanero Avenir majú okrem svojej charakteristickej pálivosti aj množstvo zdravotných výhod. Paprička obsahuje vysoké množstvo vitamínu C a karoténu, ktoré sú dôležité pre posilnenie imunitného systému a ochranu tela pred voľnými radikálmi. Niektoré štúdie tiež naznačujú, že pravidelná konzumácia pikantných papričiek môže pomôcť s redukciou hmotnosti, znižovaním krvného tlaku a zlepšením trávenia.

Tieto kvapky sú veľmi ľahko dávkovateľné, takže si môžete prispôsobiť intenzitu pálivosti podľa svojho vkusu. Môžete ich použiť na dochutenie rôznych jedál, ako sú polievky, mäsové jedlá, cestoviny, pizze, šaláty či rôzne dipy. Chilli kvapky z papričky Habanero Avenir dodajú vašim jedlám intenzívnu a pikantnú chuťovú skúsenosť.

Papričky použité na výrobu týchto chilli kvapiek sme vypestovali v Nových Zámkoch.

Späť na kategóriu KVAPKY.

Dodatočné parametre

Kategória: KVAPKY
? Farba: Červená
? Pálivosť: 5
Veľkosť balenia: 30 ml