Chilli kvapky - Yellow Prime Reaper 9p 30ml

Kód: K155_30ML
Neohodnotené
€9,90
Skladom (>5 ks)

Na jemno spracované kvapky z extrémne pálivej chilli papričky - Yellow Prime Reaper - pasterizované.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na jemno spracované kvapky z extrémne pálivej chilli papričky - Yellow Prime Reaper– pasterizované.

 

Chilli kvapky z papričky Yellow Prime Reaper sú novým prírastkom medzi našimi pikantnými kvapkami. Paprička Yellow Prime Reaper patrí so svojou pálivosťou až 2.000.000 SHU k najštipľavejším papričkám na svete. Je to hybrid papričky Carolina Reaper a niekoľkých ďalších papričiek, ktoré ju robia unikátnou nielen pre svoju chuťovú intenzitu, ale aj pre svoj žltý vráskavý vzhľad. Je to relatívne nová paprička, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 2017, ale už si získala veľkú popularitu medzi fanúšikmi pikantných jedál.

Okrem toho, že tieto kvapky pridávajú do vašich jedál silnú a ostrú chuť, Yellow Prime Reaper má tiež niektoré zdravotné výhody. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ktorý pomáha posilňovať imunitný systém, ako aj antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom v tele.

Kvapky sú veľmi ľahko použiteľné a môžu byť pridané do rôznych jedál vrátane omáčok, polievok, mäsových jedál, pizze a šalátov.

Experimentujte s dávkovaním, aby ste zistili, akú intenzitu pálivosti preferujete. Ak ste milovníkom pikantných jedál, určite si Yellow Prime Reaper nenechajte ujsť!

Papričky použité na výrobu týchto chilli kvapiek sme vypestovali v Nových Zámkoch.

Späť na kategóriu KVAPKY.

Dodatočné parametre

Kategória: KVAPKY
? Farba: Žltá
? Pálivosť: 9
Veľkosť balenia: 30 ml