Mleté chilli - 7 Pot Douglah

Kód: 062_5ML
Neohodnotené
€3,30
Skladom (>5 ks)

Sušené, najemno mleté a preosiate chilli 7 Pot Douglah.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušené, najemno mleté a preosiate chilli 7 Pot Douglah.

Mleté chilli z papričky 7 Pot Douglah je určené pre tých, ktorí hľadajú naozaj extrémnu pálivosť a zároveň aj vynikajúcu chuť. 

Paprička má pôvod na ostrove Trinidad a Tobago. Jej názov "7 Pot Douglah" pochádza z anglického slangového výrazu "seven pot" (sedem hrncov) - čo znamená, že z jednej papričky je možné doštipľaviť až 7 hrncov jedla. Dosahuje štipľavosť až 1,8 milióna SHU, čo je približne 7-krát viac ako paprička habanero. Okrem toho má aj vynikajúcu chuť, ktorá sa dá popísať ako ovocná a ľahko korenistá.

Paprička 7 Pot Douglah sa používa v mnohých kuchyniach na celom svete, hlavne ako prísada do omáčok, marinád a korenia na mäso, ale aj ako ingrediencia do pikantných jedál a či dokonca zemiakových čipsov. Je vhodná aj pre tých, ktorí majú radi výzvy a chcú si vyskúšať niečo naozaj extrémne.

Naše mleté chilli z papričky 7 Pot Douglah je vyrobené z najkvalitnejších plodov tejto papričky a je určená pre tých, ktorí sa neboja vysokého stupňa pálivosti a chcú si vychutnať vynikajúcu chuť tejto unikátnej papričky.

 

Späť na kategóriu MLETÉ CHILLI.

Dodatočné parametre

Kategória: Mega Pálivé
? Farba: Hnedá
? Pálivosť: 9
Veľkosť balenia: 5 ml
Druh: Capsicum Chinenses
Pôvod: Trinidad a Tobago
SHU: až 1 850 000