Mleté chilli - Pepper X Red

Kód: 300_5ML
7 hodnotení
€3,90
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Sušené, najemno namleté a preosiate chilli Pepper X. Najštipľavejšia chilli paprička na svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušené, najemno namleté a preosiate chilli Pepper X.

Paprička Pepper X sa v októbri 2023 zapísala do Guinessovej knihy rekordov ako najpálivejšia chilli paprička na svete. Po 10 rokoch kraľovania tak z trónu zosadila Carolinu Reaper. Vyniká svojou ohromnou pálivosťou, čo z nej robí výnimočnú prísadu pre tých, ktorí majú vo svojom jedálničku radi extrémne pálivosti.

Vlastnosti:

  • Extrémna pálivosť: Pepper X je meraná na Scovillovej stupnici pálivosti ako najpálivejšia paprička na svete (2023). Jej úroveň pálivosti môže dosiahnuť až 2 690 000 Scovillových jednotiek, čo je viac ako dosť na to, aby dodala vašim jedlám ohnivú chuť.
  • Jedinečná chuť: Napriek svojej intenzívnej pálivosti má Pepper X tiež jemnú, ovocnú a trochu sladkú chuť, ktorá dodáva jedlám komplexnosť a hĺbku. Táto kombinácia pálivosti a chuti z nej robí obľúbenú ingredienciu pre tých, ktorí hľadajú výzvu pre svoje chuťové bunky.
  • Široké využitie: Mleté čili Pepper X môžete pridať do rôznych jedál, ako sú omáčky, marinády, chili con carne, kari alebo dokonca do koktailov pre odvážnych milovníkov pikantných nápojov.

Vyskúšajte naše mleté chilli "Pepper X" a dajte svojim jedlám neuveriteľnú pálivosť a chuť. Buďte však opatrní, Pepper X nie je pre slabé povahy!

Dodatočné parametre

Kategória: Mega Pálivé
? Farba: Červená
? Pálivosť: 9
Veľkosť balenia: 5 ml
Druh: Capsicum Chinenses
Pôvod: USA
SHU: až 2 690 000
Položka bola vypredaná…