Chilli pasta - cesnaková Jalapeño 1p

Kód: CX01_50ML
Novinka
Neohodnotené
€6,60
Skladom (>5 ks)

Jemne pálivá chilli pasta z mixu Jalapeňo papričiek a cesnaku. Vyvážená a zároveň výrazná cesnakovo-papriková chuť. Vynikajúca na grilovanie, guláš a iné.

Táto chilli pasta ponúka vyváženú a výraznú cesnakovo-paprikovú chuť a jemnú pikantnosť chilli papričiek Jalapeño, spolu s ich typickou chuťou. Ako všetky naše cesnakové chilli pasty s prívlastkom "špeciál" obsahuje vyšší podiel chilli oproti cesnaku (2:1) v porovnaní s našimi klasickými cesnakovými pastami, kde je tento pomer 1:1. Pasta sa vynikajúco hodí napríklad do gulášu, či do marinád na grilované mäso - kde jej pikantno-aromatický charakterj pridá oživenie a vytvorí výnimočnú chuťovú kombináciu. Okrem toho sa však medze k jej využitiu nekladú - skúste tiež na prípravu talianskych jedál, napr. do pizzového základu alebo do rôznych omáčok. Prípadne si ju jednoducho pridajte do polievky na doštipľavenie a dochutenie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Za studena vyrobená chilli pasta. Ponúka vyváženú a výraznú cesnakovo-paprikovú chuť a jemnú pikantnosť chilli papričiek Jalapeño. Ako všetky naše cesnakové chilli pasty s prívlastkom "špeciál" obsahuje vyšší podiel chilli oproti cesnaku (2:1) v porovnaní s našimi klasickými cesnakovými pastami, kde je tento pomer 1:1. Pasta sa vynikajúco hodí napríklad do gulášu, či do marinád na grilované mäso - kde jej pikantno-aromatický charakterj pridá oživenie a vytvorí výnimočnú chuťovú kombináciu. Okrem toho sa však medze k jej využitiu nekladú - skúste tiež na prípravu talianskych jedál, napr. do pizzového základu alebo do rôznych omáčok. Prípadne si ju jednoducho pridajte do polievky na doštipľavenie a dochutenie.

Zloženie:

 • 57% - Mix papričiek Jalapeño:
  • Jalapeño papričky dodávajú paste výraznú štipľavosť a jemnú ovocnú chuť, ktorá skvele dopĺňa bohatú arómu cesnaku.
 • 28% - cesnak:
  • Cesnak pridáva bohatú arómu a charakteristickú chuť do pasty. Jeho jemná pikantnosť sa vyvážene spája s pálivým zážitkom z chilli papričky Aji Dulce.
 • 15% - soľ:
  • Soľ slúži nielen na správne dochutenie pasty, ale aj na konzerváciu a predĺženie jej trvanlivosti.

    

Späť na kategóriu PASTY.

Dodatočné parametre

Kategória: Cesnakové
? Farba: Oranžová
? Pálivosť: 1
Veľkosť balenia: 50 ml