Chilli džem - BAZOVÝ 110ml 1p

Kód: D06_1P_110ML
2 hodnotenia
€6,60
Skladom (3 ks)

Jemne pálivý bazový džem s chilli. Skvelý na pečivo, dezerty alebo ako prísada do omáčok a marinád.

Môžete si ho vychutnať jednoducho na čerstvom pečive, palacinkách alebo krekroch. Skvelý je aj v kombinácii so syrom, kde pridá pikantný nádych napríklad k jednoduchému sendviču. Je vhodný ako dochucovadlo k sladkým pokrmom a dezertom, či dokonca ako prísada do jogurtu či tvarohu. Môže sa tiež použiť ako zaujímavá prísada do omáčok, marinád a dipov. Jeho jemne pálivá chuť pridáva zaujímavú vrstvu chuti k mäsovým pokrmom, napríklad ku grilovanému špízu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemne pálivý bazový džem s chilli papričkami a trochou jablkovej šťavy, ktorá mu pridáva príjemnú sladkosť a osviežujúcu arómu. Jablková šťava dotvára výnimočnú kombináciu chutí s jemnou štipľavosťou, ktorá poteší vaše chuťové poháriky. Želírovací cukor zaisťuje bohatú a hustú konzistenciu, čo robí tento džem ideálnym pre mnoho využití.

Môžete si ho vychutnať jednoducho na čerstvom pečive, palacinkách alebo krekroch. Skvelý je aj v kombinácii so syrom, kde pridá pikantný nádych napríklad k jednoduchému sendviču. Je vhodný ako dochucovadlo k sladkým pokrmom a dezertom, či dokonca ako prísada do jogurtu či tvarohu. Môže sa tiež použiť ako zaujímavá prísada do omáčok, marinád a dipov. Jeho jemne pálivá chuť pridáva zaujímavú vrstvu chuti k mäsovým pokrmom, napríklad ku grilovanému špízu. Vďaka jeho všestrannosti je bazový džem s jemne pálivými chilli papričkami a jablkovou šťavou skvelým spoločníkom pri tvorbe nových jedál plných lahodných prekvapení.

Nech už tento džem vychutnávate sami alebo ho darujete svojim blízkym, táto lahôdka vám prináša autentický chuťový zážitok a neodolateľné pikantné potešenie.

Neobsahuje konzervanty.
Objem: 110ml.

Zloženie: chilli paprika, baza, jablková šťava, želírovací cukor.

Späť na kategóriu SLADKÉ CHILLI.

Dodatočné parametre

Kategória: SLADKÉ CHILLI
? Farba: Žltá, Oranžová
? Pálivosť: 1
Veľkosť balenia: 110 ml