Chilli kvapky - Habanero Yellow 5p

Kód: K214_30ML
1 hodnotenie
€6,60
Skladom (>5 ks)

Na jemno spracované kvapky z chilli papričky Habanero Yellow – pasterizované

Detailné informácie

Podrobný popis

Na jemno spracované kvapky z chilli papričky Habanero Yellow – pasterizované.

Chilli kvapky do jedla z papričky Habanero Yellow sú vynikajúcim doplnkom pre všetkých milovníkov pikantnej chuti. Sú vyrobené z prelisovanej šťavy z papričky Habanero Yellow, ktorá je následne pasterizovaná, aby sa zachovala čerstvosť a chuť. Kvapky sa veľmi ľahko dávkujú, takže si môžete prispôsobiť intenzitu pálivosti podľa svojho vkusu. Použite ich na dochutenie polievok, mäsových jedál, pizze, cestovin, ale aj šalátov či rôznych dipov...

Chilli paprička Habanero Yellow patrí medzi veľmi pálivé chilli papričky a môže dosahovať až hodnotu 350 000 SHU. Pôvod tejto chilli papričky je v Južnej Amerike, konkrétne na polostrove Yucatán v Mexiku. Papričky použité na výrobu týchto chilli kvapiek sme vypestovali v Nových Zámkoch. Jej farba sa môže líšiť od svetložltej až po jasne žltú, a to v závislosti od stupňa zrelosti. Paprička Habanero Yellow má typickú ovocnú arómu a veľmi silnú pikantnú chuť, ktorá dokáže prebudiť chuťové poháriky aj u tých najnáročnejších gurmánov.

Okrem svojej chutovej výraznosti majú tieto kvapky aj pozitívny vplyv na náš organizmus - Paprička Habanero Yellow obsahuje vysoké množstvo vitamínu C a karoténu, ktoré podporujú imunitný systém a chránia telo pred voľnými radikálmi.

Späť na kategóriu KVAPKY.

Dodatočné parametre

Kategória: KVAPKY
? Farba: Žltá
? Pálivosť: 5
Veľkosť balenia: 30 ml