Mleté chilli - Habanero Kukulkan

Kód: 004_5ML
Neohodnotené
€2,50
Skladom (3 ks)

Sušené, najemno mleté a preosiate chilli Habanero Kukulkan.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušené, najemno mleté a preosiate chilli Habanero Kukulkan.

Mleté chilli z papričky Habanero Kukulkan (známej aj ako Mayan Kukulkan) je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí milujú pikantné chute. Paprička má pôvod v Mexiku a s pálivosťou okolo 250 000 SHU, patrí medzi veľmi pálivé papričky.

Habanero Kukulkan má jedinečnú chuť a arómu, ktorá má mierny ovocný nádych a je vynikajúca na dochutenie rôznych jedál. Je často používaná v tradičnej kuchyni Mexika, najmä pri príprave omáčok a marinád na mäso, ale tiež sa používa v rôznych pikantných jedlách a polievkach.

Okrem svojej vynikajúcej chuti má Habanero Kukulkan aj mnoho zdravotných výhod. Obsahuje vysoké množstvo vitamínu C a antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť telo pred voľnými radikálmi a posilňujú imunitný systém.

Mleté chilli z papričky Habanero Kukulkan je perfektným doplnkom do vášho kuchynského arzenálu a dodá každému jedlu silnú chuť a pikantnosť. Vyskúšajte ho na rôznych jedlách, ako sú napríklad omáčky, mäsové či bezmäsité jedlá, polievky, ale napríklad aj na pizzu či sendviče. Vaše chute určite ocenia pikantnú chuť tejto úžasnej papričky!

 

Späť na kategóriu MLETÉ CHILLI.

Dodatočné parametre

Kategória: Veľmi pálivé
? Farba: Oranžová
? Pálivosť: 4
Veľkosť balenia: 5 ml
Druh: Capsicum Chinenses
Pôvod: Mexiko
SHU: až 250 000