ARCHÍV - Čípoš Darts Open

Čípoš Darts Open

 

KEDY  28. 12. 2019  13:00

MIESTO  Piváreň Aréna, Nové Zámky

INFO  Turnaj v šípkach spojený s chilli súťažou a pečením klobás.

 

Záverečná “pálivá sobota” v mesiaci december:
28.12. ???????????? Čípoš Darts Open????
Čiže: Chili, šípky a klobásky✊️????????
Tak to bude iná káva!!!????????????


Po minuloročnom veľkom úspechu “Aréna Winter Classic” som premýšľal nad pokračovaním tohto turnaja, ALE! Zamyslel som sa.???? Našimi najväčšími a dlhodobými podporovateľmi, priaznivcami a sponzormi sú Rado Radkovič (Piváreň Aréna) a Ladislav Baranay (Čípoš Laci, MusicDrive)
Keďže naša letná Aréna Open je povestná, rozhodol som sa s vedením DC NZ usporiadať turnaj hodný nášho druhého kamaráta a sponzora. Bude to turnaj zameraný na 3 stavebné kamene????

  1. “Klobásky”, od rána pre Vás budeme pripravovať čerstvé chutnučké šípkarské klobásky????????????prídeme, pomeleme, naplníme, ochutíme, odstavíme, upečieme a … jaj, už aby to bolo????????????
  2. “Turnaj” Od 11h do 12:30h bude zápis do turnaja 501DO, ktorý usporiada DCNZ o víťaza Čípoš Darts Open ????✊️ hrať začíname o 13:00h ceny v podobe pekných pohárov????budú doslova okorenené výrobkami od nášho sponzora ????Čípoš Laciho???? ,ale isto poteší aj pekný Diplom a????pre najvyšie zatvorenie a najväčší počet bíng????proste turnaj ako sa patrí????❤️????
  3. “Chilli”Tak ???????????? tretím stavebným kameňom bude účasť nášho Čípoš Laciho Baranaya, ktorý má pre Vás pripravenú súťaž v papaní Chilli výrobkov, chilli klobások a čerstvého chilli tej najvyššej triedy a kvality???? proste štipľavý luxus pre vaše jazýčky???????????? prihlášky do súťaže, posielajte čím skor do môjho mesengera(Andrej Jung) alebo na Mesenger (Dart Club Nové Zámky), aby sme vedeli vytvoriť ideálne podmienky pre ???????????? túto “Šouku”, ktorú si strihneme po skupinách????Samozrejme počas celej akcie Vám budú k dispozícii Čípoš Laciho výrobky na drobnú ochutnávku a aj prípadné zakúpenie tohto špičkového tovaru???????????? všetko sprevádzané Laciho odbornými poznatkami, radami a skúsenosťami v tomto obore????????
    Ako som vravel:
    Chilli, klobásky a šípky????????????Neváhajte príďte sa zabaviť, zahrať si, dať si fajnovú klobásku, ochutnať chilli a výrobky od Špičky v tomto obore????????❤️????????
    Táto akcia bude prebiehať na našej základni v Pivární Aréna a všetci ste srdečne vítaní????????????????????????????❤️