ARCHÍV - Čípoš Rozlúčka s letom vol.3

Čípoš Rozlúčka s letom vol. 3

 

KEDY  29. 8. 2020  12:00

MIESTO  MOMS, Nábrežná 24, Nové Zámky (bývalé CK)

INFO  Súťaž v jedení chilli, spojená s ochutnávkou, pečením chilli pizze, turnajom v šípkach a koncertom rockabilly kapely Madolla Band.

 

Kamaráti, pripravili sme pre Vás už tretí ročník riadne pálivej rozlúčky s letom. Tak ako minulé roky, nám bude súťaž v jedení CHILLI koreniť super kapela. Sám Jožo Madola, podľa ktorého je pomenovaná naša povestná najštipľavejšia klobáska na svete MADOLLA, bude sprevádzať súťažné kolá so svojou skupinou a zároveň koštovať jednotlivé kolá spolu so súťažiacimi. Súťaž budeme zostavovať už aj z nových produktov a nových odrôd. Tento rok budeme vyberať z viac ako 150 druhov CHILLI papričiek. Mimo súťaže pripravujeme pre všetkých návštevníkov nesúťažnú megaochutnávku čerstvých CHILLI papričiek, produktov z CHILLI, domácu klobásku s sójovú klobásku. Ako špecialitku budeme na miete kuchtiť CHILLI PIZZU. O pizzový priebeh sa postará vyhlásený gurmán Mgr. Lukáš Vrzala.

Tento rok sme sa pridružili k našim kamarátom ŠÍPKAROM, takže naša čípoš akcia bude súčasťou ARÉNA OPEN VOL.6.

Kde to bude ? -Nábrežná 24, Nové Zámky, MOMS ( bývalé CK-čko )

Kedy ? – 29.08.2020. Po skončení skupinovej fázy šípkarskeho turnaja ( medzi 15:00 a 16:00 ). Ochutnávky budú počas celého poobedia až do ukončenia ARÉNA OPEN VOL 6.

Ako sa prihlásiť na súťaž ? – Prihlásiť sa môžte cez Messenger Čípoš Laci, alebo 0905841416. Prípadne priamo na podujatí od 12:00, kde prebieha zároveň aj registrácia.

Čo môžem vyhrať ? – Hlavnou cenou je 3- dňový pobyt vo WELLNESS HOTEL PATINCE pre 2 osoby. Ďalej máme pripravené štipľavé ceny a ceny od nášho celoročného partnera SVX. Samozrejme pekné diplomy na pamiatku.

Platí sa štartovné ? – Nie, ale budeme radi, ak nás podporíte nákupom našich produktov ????

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie