ARCHÍV - Čípoš Rozlúčka s letom vol.3

Čípoš Rozlúčka s letom vol. 3

 

KEDY  29. 8. 2020  12:00

MIESTO  MOMS, Nábrežná 24, Nové Zámky (bývalé CK)

INFO  Súťaž v jedení chilli, spojená s ochutnávkou, pečením chilli pizze, turnajom v šípkach a koncertom rockabilly kapely Madolla Band.

 

Kamaráti, pripravili sme pre Vás už tretí ročník riadne pálivej rozlúčky s letom. Tak ako minulé roky, nám bude súťaž v jedení CHILLI koreniť super kapela. Sám Jožo Madola, podľa ktorého je pomenovaná naša povestná najštipľavejšia klobáska na svete MADOLLA, bude sprevádzať súťažné kolá so svojou skupinou a zároveň koštovať jednotlivé kolá spolu so súťažiacimi. Súťaž budeme zostavovať už aj z nových produktov a nových odrôd. Tento rok budeme vyberať z viac ako 150 druhov CHILLI papričiek. Mimo súťaže pripravujeme pre všetkých návštevníkov nesúťažnú megaochutnávku čerstvých CHILLI papričiek, produktov z CHILLI, domácu klobásku s sójovú klobásku. Ako špecialitku budeme na miete kuchtiť CHILLI PIZZU. O pizzový priebeh sa postará vyhlásený gurmán Mgr. Lukáš Vrzala.

Tento rok sme sa pridružili k našim kamarátom ŠÍPKAROM, takže naša čípoš akcia bude súčasťou ARÉNA OPEN VOL.6.

Kde to bude ? -Nábrežná 24, Nové Zámky, MOMS ( bývalé CK-čko )

Kedy ? – 29.08.2020. Po skončení skupinovej fázy šípkarskeho turnaja ( medzi 15:00 a 16:00 ). Ochutnávky budú počas celého poobedia až do ukončenia ARÉNA OPEN VOL 6.

Ako sa prihlásiť na súťaž ? – Prihlásiť sa môžte cez Messenger Čípoš Laci, alebo 0905841416. Prípadne priamo na podujatí od 12:00, kde prebieha zároveň aj registrácia.

Čo môžem vyhrať ? – Hlavnou cenou je 3- dňový pobyt vo WELLNESS HOTEL PATINCE pre 2 osoby. Ďalej máme pripravené štipľavé ceny a ceny od nášho celoročného partnera SVX. Samozrejme pekné diplomy na pamiatku.

Platí sa štartovné ? – Nie, ale budeme radi, ak nás podporíte nákupom našich produktov ????