ARCHÍV - Čípoš rozlúčka s letom vol.4

Čípoš Rozlúčka s letom vol. 4

 

KEDY  03. 9. 2021  19:00

MIESTO  Astronomický kabinet (Tabaková 8, Nové Zámky)

INFO  Súťaž v jedení chilli, spojená s ochutnávkou a koncertom kapely Poison Candy.

 

CHILLI kamaráti, pripravili sme pre Vás už štvrtý ročník poriadne pálivej rozlúčky s letom. Tak, ako minulé roky, nám bude súťaž v jedení CHILLI koreniť koncert super kapely – POISON CANDY https://www.facebook.com/milujemhardrock

Súťaž budeme zostavovať už aj z nových produktov a nových odrôd. Tento rok budeme vyberať z viac ako 100 druhov CHILLI papričiek. Mimo súťaže pripravujeme pre všetkých návštevníkov nesúťažnú MEGA-ochutnávku čerstvých CHILLI papričiek, produktov z CHILLI, domácu klobásku a ako špecialitku budeme na mieste kuchtiť CHILLI PIZZU. O pizzový priebeh sa postará vyhlásený gurmán Luky Vrzala.

Kde to bude

ASTRONOMICKÝ KABINET, Tabaková 8, Nové Zámky (za pivárňou BULDOG)

Kedy:

3. SEPTEMBRA 2021 PIATOK

18:00 – 19:00 REGISTRÁCIA a OCHUTNÁVKY

19:00 – POISON CANDY

19:30 – 1. KOLO SÚŤAŽE V JEDENÍ CHILLI

20:00 – POISON CANDY

20:30 – 2. KOLO SÚŤAŽE V JEDENÍ CHILLI / FINÁLE

Ako sa prihlásiť na súťaž:

Prihlásiť sa môžete cez e-mail alebo osobne po konzultácii s organizátorom ( Laci: 0905841416 ). Vyplnenú a podpísanú prihlášku (scan) pošlite na : laco@ciposlaci.sk

Prihlášku si viete stiahnuť TU.

Prihlásiť sa je možné aj priamo na mieste od 18:00, kde prebieha zároveň aj registrácia.

Čo môžem vyhrať:

Tento rok máme pripravené 2 prvé ceny.

220€ wellness pobyt v hoteli Hviezda DUDINCE

300€ poukaz na wellness pobyt vo Wellness Hotel PATINCE

Prvá sa bude udeľovať formou žrebovania z absolventov 1. kola súťaže v jedení chilli, takže ju vie získať každý, kto toto kolo ustojí. Maximálna hodnota SHU v 1. kole bude do 500.000 SHU.

Druhá je určená pre absolútneho víťaza druhého kola, takže toho, kto toho poje najviac.

Ďalej máme pripravené štipľavé ceny a ceny od nášho celoročného partnera SVX. Samozrejme pekné diplomy na pamiatku.

Pravidlá:

Súťažiaci musí mať riadne vyplnenú a podpísanú PRIHLÁŠKU – VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA SÚŤAŽE. Musí sa dostaviť na registráciu účastníkov na miesto konania v čase od 18:00 do 19:00

Súťaž pozostáva z dvoch kôl, z ktorých každé obsahuje 5 chilli papričiek (resp. chilli pokrmov) s postupne sa stupňujúcou štipľavosťou. Každú chilli papričku (resp. chilli pokrm) súťažiaci zdvihne nad hlavu a po odštartovaní zje. Papričky (chilli pokrmy) je nutné dobre požuvať, nie prehĺtať v celosti. Pri prehltnutí papričky v celosti bude účastník diskvalifikovaný zo súťaže. Počas súťaže taktiež nie je povolené konzumovať žiadne pokrmy ani nápoje, okrem súťažných papričiek (resp. pokrmov).

Súťažiaci môže kedykoľvek odstúpiť zo súťaže tým, že sa napije mlieka, ktoré bude mať k dispozícií každý účastník alebo oznámením, že odstupuje zo súťaže.

Za absolvovanie prvého kola budete zaradení do žrebovania o wellness pobyt v hoteli Hviezda DUDINCE.

V druhom kole sa súťaží o hlavnú cenu – poukaz na wellness pobyt vo Wellness Hotel PATINCE, ktorý získa absolútny víťaz súťaže.

Celkovým víťazom súťaže sa stáva účastník, ktorý zostane najdlhšie na pódiu, tzn. ktorý prejde najviac súťažnými kolami. V prípade nerozhodného výsledku rozhoduje rozstrel, v ktorom súťažiaci jedia chilli papričky – vyhráva ten, kto ich zje najviac.

UPOZORNENIE: Súťažiaci musia byť v dobrom fyzickom zdraví a nesmú mať problémy so srdcom a žalúdkom. Nakoľko konzumované chilli papričky sú extrémne štipľavé a jesť ich vo väčšom množstve môže spôsobiť zdravotné problémy. Účastníci súťaže musia mať minimálne 18 rokov.  

Platí sa štartovné?

Nie, ale budeme radi, ak nás podporíte nákupom našich produktov a darujete 2% z dane nášmu občianskemu združeniu UMELECKÉ AKTIVITY. ????