ARCHÍV - Čípoš rozlúčka s letom vol.6 (2023)

Čípoš rozlúčka s letom vol. 6

 

KEDY  25. 8. 2023 (PIATOK), 19:00

MIESTO  Bernolákov park, Nové Zámky

INFO  Súťaž v jedení chilli, spojená s ochutnávkou, koncertom kapely MARIACHI SIN FRONTERAS a LiPa FOOD festivalom

Registrácia  PRIHLÁSENIE DO SÚŤAŽE - PRIHLASOVACÍ FORMULÁR NÁJDETE TU. 

POZOR! MÁME PLNÝ STAV SÚŤAŽIACICH. STÁLE JE VŠAK MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA AKO NÁHRADNÍK - pokiaľ sa niektorý zo súťažiacich nebude môcť zúčastniť ozveme sa Vám a môžete zaujať jeho miesto v súťaži. Prihláste sa čím skôr, ozývať sa budeme podľa poradia, v akom sa prihlásite.

Maximálny počet súťažiacich je 20. Prihlásiť sa je možné aj priamo na mieste do 19:00, kedy prebieha registrácia súťažiacich - odporúčame sa prihlásiť online formulárom, keďže počet súťažiacich je obmedzený. V prípade nejasností nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0905841416. Pravidlá súťaže a vyhlásenie účastníka súťaže k prečítaniu TU. Prihlásovací formulár môžete otvoriť aj týmto QR kódom:

Prihláška

CHILLI kamaráti, pripravili sme pre Vás už šiesty ročník poriadne pálivej rozlúčky s letom. Tak ako každý rok, ani teraz nebude chýbať skvelá kapela MARIACHI SIN FRONTERAS, ktorá k nám prinesie horúce mexické rytmy a dobrú zábavu. Tento rok sa zapotíme nie len pri súťaži, ale aj pri tanci.

Súťaž budeme zostavovať aj z nových produktov a nových odrôd. Tento rok budeme vyberať z viac ako 100 odrôd CHILLI papričiek. Mimo súťaže pripravujeme pre všetkých návštevníkov nesúťažnú MEGA-ochutnávku čerstvých CHILLI papričiek a produktov z CHILLI. Taktiež si môžete pochutnať na špeciálnych jedlách ktoré pripravia predajcovia od LiPa FOOD festivalu.

 

Program:

od 14:00 – otvorenie LiPa FOOD festivalu

od 14:00 – ochutnávky chilli papričiek a pálivých špecialít

do 19:00 – registrácia súťažiacich. Maximálny počet súťažiacich je 20. Odporúčame sa prihlásiť vopred vyplnením online formuláru.

20:00 - kapela MARIACHI SIN FRONTERAS

20:30 - 1. kolo súťaže v jedení chilli ( do 400.000 SHU )

21:00 - kapela MARIACHI SIN FRONTERAS

21:30 - 2. kolo súťaže v jedení chilli a FINÁLE

 

Čo môžem vyhrať:

  1. Cena: 1000€ v hotovosti, ktoré odovzdá partner podujatia Doktor Dvere (Klúčová služba Nové zámky s.r.o.) a víkendový pobyt v hoteli Hviezda Dudince,
  2. Cena: víkendový pobyt vo Wellness Hoteli Patince,
  3. Cena: víkendový pobyt v Aurora Patince.

 + ďalšie vecné ceny od partnerov, diplomy a poháre.

Pravidlá:

Súťažiaci musí mať riadne vyplnenú a podpísanú PRIHLÁŠKU – VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA SÚŤAŽE, ďalej len „prihláška“. Musí sa dostaviť na registráciu účastníkov na miesto konania v čase do 19:00, kde túto prihlášku (reverz) podpíše. 

Súťaž pozostáva z dvoch kôl, z ktorých každé obsahuje 5 chilli papričiek (resp. chilli pokrmov) s postupne sa stupňujúcou štipľavosťou. Každú chilli papričku (resp. chilli pokrm) súťažiaci zdvihne nad hlavu a po odštartovaní zje. Papričky (chilli pokrmy) je nutné dobre požuvať, nie prehĺtať v celosti. Pri prehltnutí papričky v celosti bude účastník diskvalifikovaný zo súťaže. Počas súťaže taktiež nie je povolené konzumovať žiadne pokrmy ani nápoje, okrem súťažných papričiek (resp. pokrmov). Konzumovať pokrmy a piť nápoje je povolené iba v prestávke medzi prvým a druhým kolom súťaže.

Súťažiaci môže kedykoľvek odstúpiť zo súťaže tým, že sa napije mlieka, ktoré bude mať k dispozícií každý účastník alebo oznámením, že odstupuje zo súťaže.

Presnejšie informácie o jednotlivých kolách sa súťažiaci dozvedia na mieste.

Celkovým víťazom súťaže sa stáva účastník, ktorý zostane najdlhšie na pódiu, tzn. ktorý prejde najviac súťažnými kolami. V prípade nerozhodného výsledku rozhoduje rozstrel, v ktorom súťažiaci jedia chilli papričky – vyhráva ten, kto ich zje najviac v stanovenom čase.

UPOZORNENIE: Súťažiaci musia byť v dobrom zdravotnom stave a nesmú mať problémy so srdcom a žalúdkom. Nakoľko konzumované chilli papričky sú extrémne štipľavé a jesť ich vo väčšom množstve môže spôsobiť zdravotné problémy. Účastníci súťaže musia mať minimálne 18 rokov. 

Platí sa štartovné? Nie, ale budeme radi, ak nás podporíte nákupom našich produktov a darujete 2% z dane nášmu občianskemu združeniu UMELECKÉ AKTIVITY.