Špeciál 2024 (S - Habanero)

Kód: BAL_V23_S
2 hodnotenia
€10,90
Skladom (3 ks)

Cenovo zvýhodnený valentínsky chilli balíček je ohromujúci darček pre milovníkov pikantných dobrodružstiev. Tento balíček obsahuje produkty, ktoré okamžite zahrejú srdcia a chuťové poháriky. Začnite s pikantnými kvapkami Habanero Red, ktoré dodajú vašim receptom štipľavosť a citrusový odtieň. Ďalej objavte mleté chilli Habanero Red, ktoré pridá do vašich jedál bohatú pikantnosť a výraznú chuť. A aby ste mali svoje obľúbené mleté chilli vždy po ruke, balíček obsahuje aj kľúčenku na mleté chilli. Nechajte svojich blízkych objaviť nové chuťové dimenzie s týmto chutným vianočným balíčkom!

Detailné informácie

Podrobný popis

Cenovo zvýhodnený valentínsky chilli balíček je ohromujúci darček pre milovníkov pikantných dobrodružstiev. Tento balíček obsahuje produkty, ktoré okamžite zahrejú srdcia a chuťové poháriky. Začnite s pikantnými kvapkami Habanero Red, ktoré dodajú vašim receptom intenzívnu štipľavosť a citrusový odtieň. Ďalej objavte mleté chilli Habanero Red, ktoré pridá do vašich jedál bohatú pikantnosť a výraznú chuť. A aby ste mali svoje obľúbené mleté chilli vždy po ruke, balíček obsahuje aj kľúčenku na mleté chilli. Nechajte svojich blízkych objaviť nové chuťové dimenzie s týmto chutným vianočným balíčkom!

Darčekový balíček Čípoš Laci za zvýhodnenú sumu.

Obsahuje:

- Chilli kvapky - Habanero Red 5p
- Mleté chilli - Habanero red 5p
- Kľúčenku na mleté chilli

CHILLI KVAPKY HABANERO RED:

Na jemno spracované kvapky z chilli papričky Habanero Red – pasterizované.

 Chilli kvapky z papričky Habanero Red sú výnimočným doplnkom pre všetkých milovníkov pikantných a intenzívnych chuťových zážitkov. Tieto kvapky sú vyrobené z pikantných chilli papričiek Habanero Red. S ich použitím môžete svojim jedlám pridať štipľavosť, ktorá vás osloví a zanechá trvalý dojem.

Papričky Habanero Red majú okrem pikantnosti aj charakteristickú ovocnú chuť, ktorá dodá vašim jedlám komplexný zážitok. Tieto kvapky sú ideálne na dochucovanie polievok, omáčok, grilovaného mäsa a mnohých iných jedál. S ich použitím môžete kontrolovať intenzitu štipľavosti podľa svojich preferencií.

Chilli kvapky z papričky Habanero Red sú výborným spôsobom, ako pridať do vašich jedál exotický nádych a zdôrazniť ich chuťový profil. Ak hľadáte nový spôsob, ako oživiť svoje jedlá a experimentovať, tieto kvapky sú pre vás ideálnym riešením. Pridajte ich k svojim obľúbeným receptom a pripravte sa na vzrušujúcu chuťovú jazdu.

MLETÉ CHILLI HABANERO RED:

Sušené, najemno mleté a preosiate chilli Habanero Red.

Mleté chilli - Habanero Red je zaujímavým kulinárskym doplnkom s intenzívnou červenou farbou a vysokou štipľavosťou na Scovillovej stupnici (SHU) do 350 000. Pochádza z tropických oblastí, rovnako ako iné Habanero druhy, a jeho bohatá chuť nápadne obohatí váš pokrm. Ideálne na pikantné omáčky, salsy a exotické jedlá. Habanero Red dodá vášmu jedlu exotiku a vášeň, ktorú musíte vyskúšať!

Späť na kategóriu DARČEKOVÉ BALENIA.

 Vianočný Balíček S