Špeciál 2024 (L - Habanero)

Kód: BAL_V23-L_HABA
2 hodnotenia
€29
Skladom (>5 ks)

Cenovo zvýhodnený valentínsky chilli balíček s produktami z HABANERA prichádza ako dokonalý darček pre všetkých, ktorí túžia po ohnive horúcej chilli kuchyni. Tento špeciálny balíček združuje pikantné chuťové tóny habanera do jedného harmonického súboru. S rozmanitým mixom habanero produktov, od pasty cez kvapky až po zavárané papričky, vytvára tento balíček bohatý zážitok pre chuťové poháriky.

Otvorte si dvere k pikantným kulinárskym experimentom a prežite vianočné chvíle so štipľavým nádychom habanera. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Cenovo zvýhodnený valentínsky chilli balíček s produktami z HABANERA prichádza ako dokonalý darček pre všetkých, ktorí túžia po ohnive horúcej chilli kuchyni. Tento špeciálny balíček združuje pikantné chuťové tóny habanera do jedného harmonického súboru. S rozmanitým mixom habanero produktov, od pasty cez kvapky až po zavárané papričky, vytvára tento balíček bohatý zážitok pre chuťové poháriky.

Otvorte si dvere k pikantným kulinárskym experimentom a prežite vianočné chvíle so štipľavým nádychom habanera. 

Darčekový balíček Čípoš Laci za zvýhodnenú sumu.

Obsahuje:

- Chilli pastu - Habanero Orange pure 5p
- Chilli pastu - Habanero Purple pure 5p
- Zavárané Habanero 5p
- Chilli kvapky - Habanero Red 5p
- Chilli kvapky - Habanero Orange 5p

HABANERO ORANGE PURE:

Chilli pasta spracovaná za studena z veľmi pálivých chilli papričiek Habanero Orange.

Zloženie: paprika, soľ (15%).

HABANERO PURPLE PURE:

Chilli pasta spracovaná za studena z veľmi pálivých chilli papričiek Habanero Purple.

Zloženie: paprika, soľ (15%).

ZAVÁRANÉ HABANERO:

Zaváraný mix z červených druhov Habanera 200ml.

Pikantnosť: 5

Neobsahuje konzervanty.
Nálev : voda, kvasný ocot, cukor, koriander, bobkový list, horčičné semeno, soľ.

CHILLI KVAPKY HABANERO RED:

Na jemno spracované kvapky z chilli papričky Habanero Red – pasterizované.

Chilli kvapky z papričky Habanero Red sú výnimočným doplnkom pre všetkých milovníkov pikantných a intenzívnych chuťových zážitkov. Tieto kvapky sú vyrobené z pikantných chilli papričiek Habanero Red. S ich použitím môžete svojim jedlám pridať štipľavosť, ktorá vás osloví a zanechá trvalý dojem.

Papričky Habanero Red majú okrem pikantnosti aj charakteristickú ovocnú chuť, ktorá dodá vašim jedlám komplexný zážitok. Tieto kvapky sú ideálne na dochucovanie polievok, omáčok, grilovaného mäsa a mnohých iných jedál. S ich použitím môžete kontrolovať intenzitu štipľavosti podľa svojich preferencií.

Chilli kvapky z papričky Habanero Red sú výborným spôsobom, ako pridať do vašich jedál exotický nádych a zdôrazniť ich chuťový profil. Ak hľadáte nový spôsob, ako oživiť svoje jedlá a experimentovať, tieto kvapky sú pre vás ideálnym riešením. Pridajte ich k svojim obľúbeným receptom a pripravte sa na vzrušujúcu chuťovú jazdu.

CHILLI KVAPKY HABANERO ORANGE:

Na jemno spracované kvapky z chilli papričky Habanero Yellow – pasterizované.

Chilli kvapky z papričky Habanero Orange sú nezameniteľným spôsobom, ako pridať štipľavú a osviežujúcu chuť do vašich jedál. Tieto kvapky sú vyrobené z papričiek Habanero Orange, ktoré sú známe svojou výraznou pikantnosťou a jasne oranžovým odtieňom. S ich pomocou môžete svoje recepty oživiť a pridať do nich intenzívnu štipľavosť.

Habanero Orange papričky majú okrem pikantnosti aj ovocnú chuť s citrusovými tónmi, čo im dodáva jedinečný charakter. Tieto kvapky sú skvelým doplnkom pre všetky druhy jedál, od salsas a marinád až po exotické pokrmy. S ich pomocou môžete prispôsobiť pikantnosť jedla podľa vašich preferencií.

Chilli kvapky z papričky Habanero Orange sú ideálnym spôsobom, ako pridať do vašich jedál exotickú chuť a energiu. Ak sa radi hráte s rôznymi chuťovými kontrastmi a máte radi štipľavé pochutiny, tieto kvapky vám otvoria nové možnosti. Vyskúšajte ich a prenesiete svoje jedlá do sveta horčicových tónov a výrazných chuťových dojmov.

 

Späť na kategóriu DARČEKOVÉ BALENIA.

 Vianočný balíček Habanero