Špeciál 2024 (L)

Kód: BAL_V23_L
1 hodnotenie
€29
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Cenovo zvýhodnený valentínsky chilli balíček obsahujúci bazalkovo-cesnakovú chilli pastu, pastu Habanero Orange, chilli kvapky Habanero red, zavárané Tabasco, mleté chilli Scotch-Bonnet Orange a kľúčenku na mleté chilli. Tento balíček je jedinečným zážitkom pre všetkých, ktorí milujú pikantné dobrodružstvo. Otvorte krabicu a objavte Chilli kvapky Habanero Red s intenzívnou štipľavosťou a citrusovým nádychom, ktorý doladí každé jedlo. Mleté chilli Scotch Bonnet Orange vám prinesie harmóniu pikantnosti s nádychom sladkosti, ktorá rozvíri vaše chuťové poháriky. Bazalková chilli pasta s cesnakom spája bylinkovú sviežosť s hlbokou pikantnosťou, vytvárajúc nezameniteľnú chuťovú symfóniu. Habanero Orange chilli pasta pridá do vášho jedla tropickú sladkosť a intenzívnu štipľavosť. Zavárané Tabasco je skvostnou lahôdkou, ktorá pridá štipľavý šmrnc do každého pokrmu. A s kľúčenkou na mleté chilli nechajte svoje obľúbené mleté chilli vždy pri ruke.

Doprajte svojim blízkym zaujímavý pikantný zážitok s touto kombináciou chilli lahôdok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cenovo zvýhodnený valentínsky chilli balíček obsahujúci bazalkovo-cesnakovú chilli pastu, pastu Habanero Orange, chilli kvapky Habanero red, zavárané Tabasco, mleté chilli Scotch-Bonnet Orange a kľúčenku na mleté chilli. Tento balíček je jedinečným zážitkom pre všetkých, ktorí milujú pikantné dobrodružstvo. Otvorte krabicu a objavte Chilli kvapky Habanero Red s intenzívnou štipľavosťou a citrusovým nádychom, ktorý doladí každé jedlo. Mleté chilli Scotch Bonnet Orange vám prinesie harmóniu pikantnosti s nádychom sladkosti, ktorá rozvíri vaše chuťové poháriky. Bazalková chilli pasta s cesnakom spája bylinkovú sviežosť s hlbokou pikantnosťou, vytvárajúc nezameniteľnú chuťovú symfóniu. Habanero Orange chilli pasta pridá do vášho jedla tropickú sladkosť a intenzívnu štipľavosť. Zavárané Tabasco je ostrou lahôdkou, ktorá pridá štipľavý šmrnc do každého pokrmu. A s kľúčenkou na mleté chilli nechajte svoje obľúbené mleté chilli vždy pri ruke.

Doprajte svojim blízkym zaujímavý pikantný zážitok s touto kombináciou chilli lahôdok.

Darčekový balíček Čípoš Laci za zvýhodnenú sumu.

Obsahuje:

- Chilli kvapky - Habanero Red 5p
- Mleté chilli - Scotch-Bonnet Orange5p
- Kľúčenku na mleté chilli
- Cesnakovú chilli pastu - BAZALKA
- Chilli pastu - Habanero Orange pure
- Zavárané Tabasco

CHILLI KVAPKY HABANERO RED:

Na jemno spracované kvapky z chilli papričky Habanero Red – pasterizované.

 Chilli kvapky z papričky Habanero Red sú výnimočným doplnkom pre všetkých milovníkov pikantných a intenzívnych chuťových zážitkov. Tieto kvapky sú vyrobené z pikantných chilli papričiek Habanero Red. S ich použitím môžete svojim jedlám pridať štipľavosť, ktorá vás osloví a zanechá trvalý dojem.

Papričky Habanero Red majú okrem pikantnosti aj charakteristickú ovocnú chuť, ktorá dodá vašim jedlám komplexný zážitok. Tieto kvapky sú ideálne na dochucovanie polievok, omáčok, grilovaného mäsa a mnohých iných jedál. S ich použitím môžete kontrolovať intenzitu štipľavosti podľa svojich preferencií.

Chilli kvapky z papričky Habanero Red sú výborným spôsobom, ako pridať do vašich jedál exotický nádych a zdôrazniť ich chuťový profil. Ak hľadáte nový spôsob, ako oživiť svoje jedlá a experimentovať, tieto kvapky sú pre vás ideálnym riešením. Pridajte ich k svojim obľúbeným receptom a pripravte sa na vzrušujúcu chuťovú jazdu.

MLETÉ CHILLI SCOTCH-BONNET ORANGE:

Sušené, najemno mleté a preosiate chilli Scotch Bonnet Orange. 

Scotch Bonnet Orange je chilli paprička, ktorá sa často používa v karibských a juhoamerických kuchyniach. Jej chuť je ovocná a sladká s jemnými tónmi citrusov a korenia. Toto mleté chilli z papričky Scotch Bonnet Orange je jemne zomleté a preosiate, aby sa zachovala všetka jej chuť. S približne 250 000 až 400 000 SHU patrí medzi stredne až veľmi pálivé papričky.

Scotch Bonnet Orange sa pôvodne pestovala v Karibiku, najmä na Jamajke. Teraz sa pestuje aj v iných častiach sveta, ako sú Afrika a Austrália - a tiež v Nových Zámkoch ;-) 

Mleté chilli z papričky Scotch Bonnet Orange je vynikajúcou voľbou pre všetky karibské a juhoamerické jedlá. Napríklad na prípravu Jerk Chicken alebo curry. Jeho sladká chuť s jemnými tónmi citrusov a korenia sa skvele hodí k mäsu, rybám, omáčkam, polievkam a zelenine. Môže sa tiež použiť na dochutenie dipov alebo marinád. Skvelým spôsobom, ako ho využiť, je vytvorenie karibského Jerk koření, ktoré sa skladá z mletého chilli a ďalších korenín a byliniek a je vynikajúce na ochutenie mäsa pred grilovaním.

Mleté chilli z papričky Scotch Bonnet Orange dodáva jedlu nielen výbornú chuť, ale aj zdravé zložky. Paprička obsahuje antioxidanty, vitamín C a ďalšie živiny, ktoré môžu podporiť zdravie a imunitný systém.

CHILLI PASTA - BAZALKA:

Chilli pasta spracovaná za studena z rôznych druhov chilli s cesnakom a bazalkou.
Vyrobená zo jemnee pálivých odrôd chilli.

Chilli pasta s bazalkou a cesnakom je pikantný a aromatický produkt, ktorý pridáva do vašich jedál výraznú chuť a jemnú štipľavosť. Táto pasta je vyrobená z kvalitných čerstvých chilli papričiek jemnej pikantnosti. Bazalka pridáva do receptúry bohatú a bylinkovú chuť, zatiaľ čo cesnak dodáva pasty ďalšiu dimenziu chuti.

Táto kombinácia vám umožňuje vytvoriť výborné omáčky na cestoviny či marinády na mäso. Je vynikajúcim doplnkom každého talianskeho jedla. Táto pasta je skvelým spôsobom, ako okoreniť svoje jedlá a pridať im štipľavú chuť so základnými bylinkovými tónmi. Chilli pasta s bazalkou a cesnakom je skvelým doplnkom pre milovníkov pikantných pokrmov a výborným spôsobom, ako obohatiť vaše kulinárske skúsenosti.

Zloženie: paprika, cesnak, soľ (15%), bazalka.

HABANERO ORANGE PURE (CHILLI PASTA):

Chilli pasta spracovaná za studena zo stredne pálivých chilli papričiek Habanero Orange.

Zloženie: paprika, soľ (15%).

ZAVÁRANÉ TABASCO:

Chilli papričky Tabasco zavarené v sladko-kyslom náleve.

Zavárané Tabasco papričky predstavujú skvelý spôsob, ako pridať do svojho jedla výraznú štipľavosť s výraznými tónmi chuti charakteristické pre tieto papričky. Papričky sú starostlivo zavárané, zachovávajúc svoju pikantnú podstatu a chuť. Ich malá, praktická veľkosť umožňuje jednoduché pridanie štipľavosti k akémukoľvek jedlu, či už je to polievka, šalát alebo grilované mäso. Ak hľadáte spôsob, ako oživiť svoje pokrmy a pridať im výrazný šmrnc, tieto papričky sú presne tým, čo potrebujete.

Pikantnosť: 3

Neobsahuje konzervanty.
Nálev : voda, kvasný ocot, cukor, koriander, bobkový list, horčičné semeno, soľ.

Späť na kategóriu DARČEKOVÉ BALENIA.

 Vianočný chilli balíček