Špeciál 2024 (M - Gurmán)

Kód: BAL_V23_M2
1 hodnotenie
€19,90
Skladom (>5 ks)

Cenovo zvýhodnený valentínsky chilli balíček prináša paletu pikantných chutí priamo do vašej kuchyne. Obsahuje veľmi pikantné Habanero Red kvapky, zavárané chilli papričky Aji Charapita a vynikajúci figový chilli džem.

Okrem toho sa v balíčku nachádza zaváraný mix chilli papričiek, ponúkajúci rôznorodú kombináciu pikantných chutí a textúr pre pestrosť v jedlách. Mleté chilli Scotch Bonnet Orange pridáva exotickú sladkosť a silnú štipľavosť do Vášho kulinárskeho repertoáru. A aby ste mali obľúbené mleté chilli vždy po ruke, balíček obsahuje kľúčenku na mleté chilli.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cenovo zvýhodnený valentínsky chilli balíček prináša paletu pikantných chutí priamo do vašej kuchyne. Obsahuje veľmi pikantnú chilli pastu RED pure, ktorá je vyrobená z červených chilli papričiek so štipľavosťou podobnou Habaneru. Táto pasta prinesie do Vašich jedál skvelú chuť a intenzívnu štipľavosť. Ďalším lahodným kúskom v balíčku je rozmarínovo-cesnaková chilli pasta, ktorá kombinuje bylinkovú sviežosť rozmarínu s hĺbkou cesnaku, vytvárajúc zaujímavý kontrast k pikantnej chuti.

Tento balíček je skvelým darčekom pre všetkých, ktorí radi experimentujú s pikantnými chuťami a hľadajú nové spôsoby, ako obohatiť svoje jedlá. S týmto chilli balíčkom sa Vaša alebo kuchyňa obdarovaného stanú domovom skutočne pikantného kulinárskeho umenia.

Darčekový balíček Čípoš Laci za zvýhodnenú sumu.

Obsahuje:

- Zaváraná Aji Charapita 5p
- Chilli kvapky - Habanero Red
- Chilli džem - figový


CHILLI KVAPKY - HABANERO RED:

Chilli kvapky z papričky Habanero Red sú výnimočným doplnkom pre všetkých milovníkov pikantných a intenzívnych chuťových zážitkov. Tieto kvapky sú vyrobené z pikantných chilli papričiek Habanero Red. S ich použitím môžete svojim jedlám pridať štipľavosť, ktorá vás osloví a zanechá trvalý dojem.

CHILLI DŽEM - FIGOVÝ:

Figový džem s chilli je fascinujúcou kombináciou sladkosti a pikantnej štipľavosti. Vytvára zážitok, ktorý pohladí vaše chuťové poháriky. Tento džem vyniká bohatou sladkosťou fig a zároveň sa v ňom objavuje jemný dotyk chilli.

Jemné pálivé tóny chilli dodávajú figovému džemu unikátnu dynamiku, čím vytvárajú lahodnú harmóniu chutí. Je to ideálny spoločník pre tých, ktorí hľadajú niečo nové a odvážne vo svete džemov. Vyskúšajte tento figový džem s chilli na čerstvom pečive, k syru alebo ako zaujímavý doplnok k vašim dezertom. S každým sústom dostanete chuťový zážitok, ktorý Vás prekvapí svojou originálnosťou.

ZAVÁRANÁ AJI CHARAPITA:

Chilli papričky Aji Charapita zavárané v sladko-kyslom náleve.
Obsahuje peruánske chilli papričky Aji Charapita s výnimočnou chuťou a arómou.

Neobsahuje konzervanty.
Nálev : voda, kvasný ocot, cukor, koriander, bobkový list, horčičné semeno, soľ. 

Späť na kategóriu DARČEKOVÉ BALENIA.

VALENTÍNSKY CHILLI BALÍČEK M